072-3308589

מטבחי לוגת – מטבחים בעיצוב אישי
עיצוב מטבחים
פורסם בתאריך:05/02/18
כותב: מטבחי לוגת
עיצוב מטבחים

עיצוב מטבחים – מאיפה מתחילים?

כאשר תוכניות בישול וריאליטי בכיכובם של שפים מובילים מככבות בפריים טיים, ומסעדות גורמה נפתחות כדרך קבע – נראה כי זהו תור הזהב של תחום הקולינריה בישראל. עיצוב מטבחים הפך למנת חלקם העיקרית של בתים ישראלים, אך מכיון שרובנו לא מעצבי מטבחים כדאי ומומלץ לפנות לחברת מטבחים שתוכל לבנות יחד אתכם את המטבח המעוצב בביתכם.

הצוות המקצועי של לוגת מטבחים ישמח לסייע לכם משלבי התכנון הראשונים ועד התקנת הטבח לשביעות רצונכם וזאת על מנת שאתם תעשו את בחירת המטבח המושלמת עבורכם שימשיך ללוות אתכם למשך שנים רבות ומלאות ניחוחות בישולים.

עיצוב מטבח – בחירת סגנון עיצוב

בתכנון המטבח יש לקחת בחשבון טעם אישי אך לא פחות חשוב מכך – את צרכי היומיומיים. אנו, בלוגת מטבחים, נסייע לכם לבחון את התכונות הפונקציונליות הרלוונטיות למטבח שלכם בהתאם לכמות הנפשות בבית ואופי הפעילות במטבח. בין אם אתם אנשי הסגנון הקלסי, הכפרי, המודרני או מחפשים מטבח אקלקטי – חשוב לזכור לשלב את המטבח עם העיצוב הכללי של הבית ולאפיין את החומרים העיקריים מהם יהיה עשוי. הצוות המקצועי שלנו במטבחי לוגת בעל ניסיון עשיר בהתאמת מטבחים לכל סגנון עיצובי, וישמח לייעץ, לסייע וללוות אתכם בתהליך בחירת המטבח המושלם עבורכם.

עיצוב המטבחים של לוגת

עיצוב מטבחים הוא בדיוק העבודה שלנו, מכיון שהמטבח שלכם נמצא בשימוש יומיומי, התפקיד שלנו הוא לעצב מטבח שיתאים לכם בדיוק, תוך הקפדה על חומרי הגלם איכותיים ועמידים ביותר שיעמדו בשחיקה, העומדים בתקן ובטיחותיים לשימוש.

מטבחי לוגת היא חברה אמינה, מקצועית ובעלת ניסיון מוכח. אתם מוזמנים להגיע לאחד מאולמות התצוגה שלנו ולהתרשם ממגוון רחב של מטבחים איכותיים ומעוצבים שיספקו לכם חווית מטבח כוללת. כי בעיצוב מטבחים אנחנו מבינים דבר אחד או שניים, טוב, כנראה שיותר מזה.

מאמרים אחרונים

מטבח מודרני לבן
מטבח מודרני לבן
מטבחי לוגת 25.11.18
מטבח מודרני לבן עיצוב מטבחים הוא תחום דינאמי ומרתק שניכרות ב
מטבחים כפריים מעוצבים
מה הופך מטבח לכפרי?
מטבחי לוגת 19.11.18
מטבחים כפריים מעוצבים – מה הופך מטבח לכפרי? מאז ומעולם
תאורת לד למטבח
תאורת לד למטבח
מטבחי לוגת 28.10.18
המטבח הוא מרכז הבית! זוהי עובדה שאין עליה חולק. כולנו יודעים
איך מתאימים את המטבח לדירה שלנו?
חידוש ושיפוץ מטבחים ישנים
מטבחי לוגת 26.09.18
חידוש המטבח הביתי שלכם לאו דווקא מצריך שבירת קירות והוצאה של

מאמרים נבחרים

עקבו אחרינו בפיסבוק
עקבו אחרינו בגוגל פלוס
עקבו אחרינו באינסטגרם