072-3308589

מטבחי לוגת – מטבחים בעיצוב אישי
עיצוב מטבחים
פורסם בתאריך:05/02/18
כותב: מטבחי לוגת
עיצוב מטבחים

עיצוב מטבח – מאיפה מתחילים?

כאשר תוכניות בישול וריאליטי בכיכובם של שפים מובילים מככבות בפריים טיים, ומסעדות גורמה נפתחות כדרך קבע – נראה כי זהו תור הזהב של תחום הקולינריה בישראל. עיצוב מטבחים הפך למנת חלקם העיקרית של בתים ישראלים, אך מכיון שרובנו לא מעצבי מטבחים כדאי ומומלץ לפנות לחברת מטבחים שתוכל לבנות יחד אתכם את המטבח המעוצב בביתכם.

הצוות המקצועי של לוגת מטבחים ישמח לסייע לכם משלבי התכנון הראשונים ועד התקנת הטבח לשביעות רצונכם וזאת על מנת שאתם תעשו את בחירת המטבח המושלמת עבורכם שימשיך ללוות אתכם למשך שנים רבות ומלאות ניחוחות בישולים.

בחירת סגנון עיצוב

בתכנון המטבח יש לקחת בחשבון טעם אישי אך לא פחות חשוב מכך – את צרכי היומיומיים. אנו, בלוגת מטבחים, נסייע לכם לבחון את התכונות הפונקציונליות הרלוונטיות למטבח שלכם בהתאם לכמות הנפשות בבית ואופי הפעילות במטבח. בין אם אתם אנשי הסגנון הקלסי, הכפרי, המודרני או מחפשים מטבח אקלקטי – חשוב לזכור לשלב את המטבח עם העיצוב הכללי של הבית ולאפיין את החומרים העיקריים מהם יהיה עשוי. הצוות המקצועי שלנו במטבחי לוגת בעל ניסיון עשיר בהתאמת מטבחים לכל סגנון עיצובי, וישמח לייעץ, לסייע וללוות אתכם בתהליך בחירת המטבח המושלם עבורכם.

עיצוב המטבחים של לוגת

עיצוב מטבחים הוא בדיוק העבודה שלנו, מכיון שהמטבח שלכם נמצא בשימוש יומיומי, התפקיד שלנו הוא לעצב מטבח שיתאים לכם בדיוק, תוך הקפדה על חומרי הגלם איכותיים ועמידים ביותר שיעמדו בשחיקה, העומדים בתקן ובטיחותיים לשימוש.

מטבחי לוגת היא חברה אמינה, מקצועית ובעלת ניסיון מוכח. אתם מוזמנים להגיע לאחד מאולמות התצוגה שלנו ולהתרשם ממגוון רחב של מטבחים איכותיים ומעוצבים שיספקו לכם חווית מטבח כוללת. כי בעיצוב מטבחים אנחנו מבינים דבר אחד או שניים, טוב, כנראה שיותר מזה.

מאמרים אחרונים

מטבחים לבנים מעוצבים
מטבח לבן – למה כדאי?
אייל רחמים 13.09.18
יתרונות המטבח הלבן לצבעים שסביבנו השפעה על מצב הרוח והאנרגיה
הקשר שבין עיצוב המטבח ובישול טעים
אייל רחמים 13.09.18
הצבא צועד על קיבתו… הדרך לליבו של הגבר עוברת בבטן̷
מטבחים מעץ מלא לבן ואי
פרקט עמיד במים למטבח: 3 סיבות שגם אתם רוצים אותו
מטבחי לוגת 27.08.18
אחד המיתוסים הכי גדולים בעיצוב הוא שלא כדאי להתקין פרקט במטב
מטבחים לבנים מעוצבים
שדרוג מראה המטבח
מטבחי לוגת 16.08.18
המטבח הוא אחד החללים המרכזים והחשובים בכל בית. במטבח אנחנו מ

מאמרים נבחרים

עקבו אחרינו בפיסבוק
עקבו אחרינו בגוגל פלוס
עקבו אחרינו באינסטגרם