03-6182357

מטבחי לוגת – מטבחים בעיצוב אישי
שילוב שיש במטבחים כפריים ומעוצבים
פורסם בתאריך:20/08/17
כותב: מטבחי לוגת
שילוב שיש במטבחים כפריים ומעוצבים

שיפוץ ועיצוב מחדש של ביתנו מאפשרים לנו להפוך אותו למגרש משחקים של ממש, שבו אנו יכולים ליצור את המראה הביתי שתמיד חלמנו עליו. אחד החדרים שבהם ניתן לעשות זאת בצורה נפלאה הוא המטבח, שאנו מבשלים בו כיד הדמיון ויוצרים מטעמים באורח קבוע ולעתים אף יומיומי. באותו מגרש משחקים קולינרי אתם יכולים ליצור איזה מראה שתרצו, מכפרי וקלאסי ועד מעוצב ומודרני, ולהפוך אותו למקום הכי חם בבית.

איך נעשה זאת?

עיצוב ושיפוץ המטבח נחלקים לשני תחומים עיקריים שאתם יכולים לבחור ביניהם: עיצוב חלקי של המטבח או עיצוב ושיפוץ של כל חלקיו. עם האפשרות הראשונה אין צורך שתשברו קירות או תוציאו ארונות מהמטבח שלכם, אלא שתבחרו חלקים מסוימים שלו שזקוקים למתיחת פנים. לעומת זאת, בשיפוץ ובעיצוב מחדש של כל חלקי המטבח אתם יכולים לשנות את מראהו לחלוטין, ולהעניק לו את התחושה שתמיד רציתם שתהיה בו.

בשני המקרים הללו שיש למטבחים יכול לשמש אתכם בצורה נפלאה, ועם הטכנולוגיות הקיימות כיום תוכלו להשתמש בחומר הגלם האהוב הזה במגוון דרכים. עם שיש למטבחים, החדר האהוב בבית יהפוך לבעל מראה ייחודי, ולא רק שתוכלו לבשל בו בנחת, אלא תרצו לעשות זאת כמה שיותר.

כיצד מעצבים מטבחים עם שיש?

אף על פי שהוא יכול להיות עדין במקרים מסוימים, שיש למטבחים הוא חומר גלם חזק ועמיד שיכול לשמש אתכם במשך זמן רב. יתרה מזאת, הוא גם קל לניקוי, מה שהופך אותו לאידיאלי בחדר שבו נשפך אוכל, נמזגים משקאות ונוצר לכלוך בלתי מבוטל. כאשר מעצבים עם שיש למטבחים, כבר לא צריך לדבוק בתבנית הישנה של הרכבה שלו סביב הכיור בלבד, או הכנת דלפק ממנו.

כיום אתם יכולים לבחור שימושים רבים אחרים לשיש בביתכם, ולגרום לו להיות מוקד משיכה מרכזי במטבח. אם, למשל, אתם מעוניינים להקנות למטבח שלכם מראה כפרי, תוכלו לבחור בשיש בהיר ועדין שייתן את האפקט הרצוי. אם, לעומת זאת, אתם מעוניינים במראה דרמטי ומודרני יותר, תוכלו לבחור בשיש כהה או במספר גוונים שלו כדי להרכיב משטחים ברחבי המטבח ולעצב אותו כרצונכם.

מלבד המשטחים הרגילים, אתם יכולים לשלב כיום נגיעות של שיש בארונות המטבח, להזמין מעמדים שונים לאוכל שעשויים מחומר הגלם האהוב ולהשתמש בו כאלמנט עיצובי לכל דבר עבור המטבח שלכם.

שיש של מטבחים מהווה דרך מצוינת לשנות את המראה של החלל הקולינרי בביתכם מן הקצה אל הקצה, או פשוט לשפר אותו באזורים נרחבים. עם קצת דמיון ועם יציאה מחוץ לקופסה, המטבח שלכם יכול להיות מעוצב להפליא.

מאמרים אחרונים

מטבח מודרני לבן
מטבח מודרני לבן
מטבחי לוגת 25.11.18
מטבח מודרני לבן עיצוב מטבחים הוא תחום דינאמי ומרתק שניכרות ב
מטבחים כפריים מעוצבים
מה הופך מטבח לכפרי?
מטבחי לוגת 19.11.18
מטבחים כפריים מעוצבים – מה הופך מטבח לכפרי? מאז ומעולם
תאורת לד למטבח
תאורת לד למטבח
מטבחי לוגת 28.10.18
המטבח הוא מרכז הבית! זוהי עובדה שאין עליה חולק. כולנו יודעים
איך מתאימים את המטבח לדירה שלנו?
חידוש ושיפוץ מטבחים ישנים
מטבחי לוגת 26.09.18
חידוש המטבח הביתי שלכם לאו דווקא מצריך שבירת קירות והוצאה של

מאמרים נבחרים

עקבו אחרינו בפיסבוק
עקבו אחרינו בגוגל פלוס
עקבו אחרינו באינסטגרם